قوانین اینستاگرام ، اینستاگرام قوانین و مقرراتی دارد که کاربران موظف به رعایت این قوانین می‌باشند. اگر کاربران قوانین اینستاگرام را رعایت نکنند، این اقدام می‌تواند باعث حذف اکانت اینستاگرام آنها شود.

قوانین اینستاگرام در رابطه با ویروس COVID-19

از آنجا که مردم درسراسر جهان با این اورژانس بی سابقه بهداشت عمومیCOVID-19 مقابله میکنند ،میخواهیم اطمینان حاصل کنیم که دستورالعملهای انجمن ما از مردم در برابر محتوای مضر و انواع جدید سوءاستفاده های مربوط به COVID-19 محافظت میکنند. ما در تلاش هستیم تا محتوا را که میتواند به آسیب های دنیای واقعی کمک کند ، از جمله از طریق سیاستهای منع هماهنگی آسیب ، فروش ماسکهای پزشکی و کالاهای مرتبط ، گفتار نفرت ، زورگویی و آزار و اذیت و اطلاعات غلط که منجر به خطر میشود ، حذف کنیم. خشونت قریب الوقوع یا آسیب جسمی. با تحول اوضاع ، ما همچنان به محتوا روی سكو نگاه میكنیم ، روند گفتار را ارزیابی میكنیم و با متخصصان درگیر میشویم و در صورت لزوم راهنمایی های سیاسی بیشتری را ارائه خواهیم داد تا اعضای جامعه ما در این بحران ایمن باشند.

قوانین مختصر

ما می خواهیم اینستاگرام همچنان یک مکان معتبر و ایمن برای الهام و بیان باشد. ما را در پرورش این جامعه یاری کنید. فقط عکس ها و فیلم های خود را ارسال کنید و همیشه قانون را رعایت کنید. به همه در اینستاگرام احترام بگذارید ، به افراد ناخواسته اسپم نکنید یا برهنگی نکنید.

قوانین کلی

اینستاگرام بازتابی از جامعه متنوع فرهنگ ها ، سنین و اعتقادات ما است. ما زمان زیادی را صرف فکر کردن در مورد دیدگاه های مختلف کرده ایم که یک محیط امن و باز برای همه ایجاد می کند.

 

ما قوانین اینستاگرام را ایجاد کردیم ، بنابراین شما می توانید به ما در پرورش و محافظت از این جامعه شگفت انگیز کمک کنید. با استفاده از اینستاگرام ، شما با این دستورالعمل ها و شرایط استفاده ما موافقت می کنید. ما به این رهنمودها متعهد هستیم و امیدواریم که شما نیز باشید. پیشی گرفتن از این مرزها ممکن است منجر به حذف محتوا ، حسابهای غیرفعال یا محدودیتهای دیگر شود.

اشتراک عکس و ویدئوها

فقط عکس ها و ویدیوهایی را که گرفته اید یا حق اشتراک گذاری به اشتراک بگذارید.مثل همیشه ، شما محتوایی را که در اینستاگرام ارسال می کنید ، صاحب خود هستید. به یاد داشته باشید که محتوای معتبر را ارسال کنید ،و هر چیزی را که کپی کرده اید یا از طریق اینترنت جمع آوری کرده اید ،که حق ارسال آن را ندارید ،ارسال نکنید.

عکس وفیلم های مجاز

عکس ها و فیلم های مناسب را برای مخاطبان متنوع ارسال کنید. ما می دانیم که مواقعی وجود دارد که افراد ممکن است بخواهند تصاویر برهنه را به اشتراک بگذارند که از نظر هنری یا خلاقیت است ، اما به دلایل مختلف ، ما اجازه نمی دهیم برهنگی در اینستاگرام قرار بگیریم. این شامل عکس ها ، فیلم ها و برخی از مطالب ایجاد شده دیجیتالی است که رابطه جنسی ، اندام تناسلی و اندام کاملا برهنه و… را نشان می دهد.

مردم دوست دارند عکس یا فیلم از فرزندان خود به اشتراک بگذارند. به دلایل ایمنی ، مواقعی وجود دارد که ممکن است تصاویری را نشان دهیم که کودکان برهنه یا جزئی برهنه نشان می دهند. حتی وقتی این محتوا با نیت های خوب به اشتراک گذاشته شود ، می تواند توسط دیگران به روش های غیرقابل پیش بینی استفاده شود. می توانید اطلاعات بیشتری در صفحه نکات مربوط به والدین کسب کنید.

تعامل معنی دار و واقعی را تقویت کنید.

با جمع آوری مصنوعات لایک ، دنبال کننده ، یا اشتراک گذاری ، ارسال نظرات یا مطالب تکراری یا مطالب ، یا تماس مکرر با افراد برای مقاصد تجاری بدون رضایت آنها ، به ما کمک کنید تا از اسپم بمانید. محتواهایی را که درگیر ، تبلیغ ، تشویق ، تسهیل یا پذیرفته شده اند ، به پیشنهاد ، درخواست و تجارت بررسیهای جعلی کاربران ارسال نکنید.

لازم نیست از نام واقعی خوددر اینستاگرام استفاده کنید،اما ما ازکاربران اینستاگرام میخواهیم که اطلاعات دقیق و به روز را در اختیار ما قرار دهند. به جعل دیگران سوء استفاده نکنید و به منظور نقض دستورالعمل های ما یا گمراه کردن دیگران حساب ایجاد نکنید.

قانون را دنبال کنید.

اینستاگرام مکانی برای حمایت یا ستایش از تروریسم ، جنایات سازمان یافته یا گروه های نفرت نیست. ارائه خدمات جنسی ، خرید یا فروش سلاح گرم ، الکل و محصولات دخانیات بین افراد خصوصی و خرید یا فروش داروهای غیرقانونی یا نسخه ای (حتی اگر در منطقه شما قانونی باشد) نیز مجاز نیست. اینستاگرام همچنین فروش حیوانات زنده بین افراد خصوصی ممنوع است ، هرچند که فروشگاه های آجر و ملات ممکن است این فروش ها را ارائه دهند. هیچ کس نمی تواند برای صید یا فروش گونه های در معرض خطر و یا قطعات آنها هماهنگی لازم را انجام دهد.

به یادداشته باشیدکه همیشه هنگام پیشنهاد فروش یا خرید کالاهای تنظیم شده دیگر ، قانون را رعایت کنید. حساب های تبلیغاتی قمار آنلاین ،بازی های آنلاین با پول واقعی و یا قرعه کشی آنلاین باید قبل از استفاده از هر یک از محصولات ما اجازه کتبی ما را دریافت کنند.

به سایر اعضای جامعه اینستاگرام احترام بگذارید.

ما می خواهیم یک جامعه مثبت و متنوع را پرورش دهیم. ما محتوای حاوی تهدیدهای معتبر یا گفتار نفرت را حذف می کنیم ، محتویاتی که افراد خصوصی را هدف قرار می دهد تا آنها را تخریب یا شرم آور کنند ، اطلاعات شخصی به منظور باج خواهی یا آزار و اذیت شخصی و پیام های ناخواسته را تکرار کنیم. ما معمولاً اجازه می دهیم مکالمه محکم تری در مورد افرادی که در خبرها حضور دارند یا به دلیل حرفه یا فعالیت های انتخاب شده ، مخاطبان زیادی دارند ، داشته باشیم.

در مقاله بعدی ، در رابطه با نقض قوانین اینستاگرام مطالبی سودمندی قرار می دهیم .