• طراحی سایت مناسب چه کسانی هست؟

  اصولاً سایت ابزاری برای ارائه و گسترش روابط در فضای مجازی هست ، بنابراین کسانی که به گسترش روابط و ارائه خود در سطح بین المللی فکر می کنند می توانند اقدام به طراحی سایت کنند.

 • برای ارائه خدمات به مشتریان طراحی سایت بهتر است یا طراحی اپلیکیشن؟

  در پاسخ به این سوال باید گفت از لحاظ امکانات هم یک سایت به اینترنت نیاز دارد و هم اپلیکیشن و هم اینکه اصول امنیتی باید برای هر دو مورد در نظر گرفته شود. هم چنین از آن جهت که وب سایت ها بصورت واکنش گرا طراحی می شوند از لحاظ چیدمان و نحوه دسترسی برای کاربران تفاوتی ایجاد نمی کند. ولی متخصصان این حوزه طراحی سایت را به طراحی اپلیکیشن ارجحیت می دهند چون در ارائه خدمات بصورت اپلیکیشنی کاربر حتماً اپلیکیشن را بر روی گوشی نصب داشته باشد و در واقعیت به دلیل اشغال کردن فضای حافظه کمتر کسی از این طرح استقبال می کند.

 • هزینه هاست و دامنه چگونه تعیین می شود؟

  هاست و دامنه با توجه به نیازهای مشتری که هنگام نیازسنجی و قبل از بستن قرارداد مشخص می شود تعیین می شود و متعاقب آن هزینه ها نیز مشخص می گردد.

 • آیا برای طراحی اپلیکیشن نیز نیاز به هاست و دامنه هست؟

  در صورتی که اپلیکیشن شما نیاز به وب سرور داشته باشد و نیاز به ارسال و دریافت اطلاعات از وب سرویس داشته باشد باید هاست و دامنه برای آن تهیه کرد.

 • هزینه طراحی سایت چگونه محاسبه می شود؟

  هزینه طراحی سایت بستگی به نوع سایت و امکانات مدنظر مشتری برای آن مشخص می گردد. هر چقدر وب سایت مجهزتر باشد متعاقباً هزینه آن نیز بیشتر می گردد. اما باید خاطر نشان کرد که هزینه پایه طراحی سایت نسبت به کارایی و تاثیر آن ناچیز است.