طراحی سایت | طراحی سایت حرفه ای

کسب و کار خود در فضای مجازی را همین الان راه اندازی کنید.

تعرفه طراحی سایت
سفارش طراحی سایت

نقش مهم و تأثیر گذار طراحی سایت در رشد کسب و کار

امروزه افراد برای خرید یک محصول یا دریافت یک خدمات ابتدا در اینترنت جستجوهای خود را انجام می‌دهند. سپس با  تحقیق و بررسی‌هایی که انجام می‌دهند اقدام به خرید محصول و دریافت خدمات می‌کنند.

شما با داشتن یک وب سایت می‌توانید نوع کار و محصولات و خدمات خود را به افراد سراسر جهان معرفی کنید. از این رو کسب و کارهایی که به روش سنتی اقدام به معرفی محصولات و خدمات خود می‌کند، مشتریان زیادی را از دست می‌دهند.

از این جهت مهم ترین سوالی که برای صاحبان مشاغل پیش می آید این است که چرا داشتن یک وب سایت تا این حد اهمیت دارد؟؟؟

چرا  طراحی سایت برای رشد کسب و کار اهمیت دارد؟

 • دسترسی 24 ساعته : شما با داشتن یک وب سایت در واقع یک فروشگاه 24 ساعته دارید که مشتریان می توانند هر ساعت از شبانه روز، با مراجعه به آن از آخرین محصولات و خدمات شما مطلع شوند و یا خرید کنند.

  با خیال راحت تابلوی ارائه خدمات 24 ساعته را در سر درب فروشگاه خود نصب کنید.

 • حراج گسترده محصولات: فروش های ویژه و یا تخفیف دار خود را اطلاع رسانی همگانی کنید.

 • خارج از محدودیت های فیزیکی فعالیت کنید.: شما می توانید با طراحی یک وب سایت، فروشگاه بزرگی از محصولات و خدمات داشته باشید بدون آن که اندک هزینه ای برای اجاره مکان پرداخت کرده باشید و خود را به مکانی محدود کنید.

 • دسترسی آسان به مشتریان: با داشتن یک وب سایت جامع می توانید بدون نیاز به حضور فیزیکی خود، خدمات  و اجناس خود را به فروش برسانید و درآمد زایی داشته باشید. از طرفی این امکان وجود دارد، که مشتری بدون صرف وقت کالا یا خدمت خود را از شما تامین نماید.

 • راه اندازی سریع ، آسان و کم هزینه : شما برای داشتن یک وب سایت نیاز به هاست، دامنه و طراحی وب سایت دارید. داشتن هاست و دامنه هزینه زیادی ندارد. از طرفی می توانید هزینه خرید هاست و دامنه را به صورت سالیانه پرداخت کنید، که تا مدت ها نیاز به پرداخت وجه برای تمدید هاست و دامین نداشته باشید.

  شما بیشترین هزینه را باید برای طراحی سایت پرداخت کنید، اما نکته قابل توجه این است که این هزینه یک بار پرداخت می شود و تا سال ها نیاز به پرداخت هزینه نیست.

  از این جهت، شما با پرداخت هزینه اولیه می توانید صاحب یک وب سایت شوید و مشتریان زیادی را به سمت کسب و کار خود جذب کنید.

طراحی سایت

روند طراحی سایت آژانس بازاریابی رشد

آژانس بازاریابی رشد با بهره گیری از بهترین مشاوران در امر طراحی سایت، نیاز ها و خواسته های شما را کشف می کند. و برای طراحی یک وب سایت حرفه ای ، کارا و کاربر پسند به شما به صورت رایگان مشاوره می دهد. در این مرحله مشاوران خبره آژانس بازاریابی رشد، با کمک شما، چهارچوب کلی سایت را طراحی و هزینه و مدت زمان طراحی سایت را تعیین می کند. در این مرحله نحوه عملکرد وب سایت شما مشخص می شود. و تعیین میشود سایت شما چه امکاناتی دارد و مخاطب چگونه می تواند از سایت شما استفاده کند.

در این مرحله، تیم طراحی سایت آژانس بازاریابی رشد دست به کار می شوند و با توجه به طرح نهایی شده مشاوران که در مرحله قبل به دست آمده، نمای کلی سایت همراه با نقشه سایت را در نرم افزار  Wireframe طراحی و پیاده سازی می کنند. در ادامه، زمانی که طرح سایت نهایی شد. ارتباط صفحات سایت با یکدیگر مشخص می شود. و همچنین نحوه چیدمان صفحات سایت مشخص می شود. در این مرحله چندین بار طرح توسط مشتری بار بازدید میشود، تا طرح توسط ایشان هم به تایید برسد.

زمانی که طرح وب سایت توسط مشتری به تایید رسید، این بار گرافیست آژانس بازاریابی رشد، چند طرح رنگی، با رنگبندی متنوع با توجه به، رنگ بندی سازمانی سازمانی و برند مجموعه مشتری طراحی می شود.

این طرح گرافیکی که بسیار به ظاهر اصلی وب سایت است، مجددا به تایید مشتری می رسد تا در صورت لزوم تغییراتی با نظر مشتری روی طرح گرافیکی صورت گیرد. در صورت تایید نهایی طرح گرافیکی وب سایت توسط مشتری، این طرح به برنامه نویسان آژانس بازاریابی رشد داده می شود.

مهم ترین عنصر برای داشتن یک وب سایت، انتخاب و خریداری یک هاست و دامنه است. هاست فضایی است که وب سایت شما روی آن قرار می گیرد و کاربران شما می توانند از روی هاستی که خریداری کرده اید به صفحات وبسایت شما را مشاهده کنند. فضا هاست بسته به نیاز مشتری از10MB  شروع می شود. مشاوران خبره آژانس بازاریابی رشد، در این مرحله بسته به نیاز شما بهترین و مناسب ترین هاست و دامنه را به شما معرفی می کنند.

در این مرحله برنامه نویسان آژانس بازاریابی رشد، با توجه به مشاوره ای که در مرحله اول توسط مشاوران انجام شد و طرح هایی که در مرحله سوم ایجاد شد. اقدام به کدنویسی و طراحی صفحات و  بخش های مختلف می کند.

البته ممکن است با توجه به خواست مشتری، از یکی از cms ها یا نرم افزارهای مدیریت محتوا، برای طراحی سایت استفاده شود. تمام تلاش این تیم به گونه ای است که بهترین و سریعترین روش برای پیاده سازی امکانات مشتری خود را انتخاب کند.

بعد از اینکه نسخه نهایی سایت منتشر شد، واحد ارتباط با مشتریان آژانس بازاریابی رشد، آماده دریافت بازخورد از کاربران وب سایت هستند. ممکن است کاربران با بخشهای مختلف سایت مشکلاتی داشته باشند و نظراتی برای بهبود یا رفع ایرادات از بخشهای مختلف سایت به آژانس بازاریابی رشد ارائه کنند.

یکی از تعهدات آژانس بازاریابی رشد پشتیبانی و حمایت مشتریان خود هست. آموزش پیشخوان سایت و نحوه استفاده و بازدید آن اولین اقدام در این راستا است. در صورتی که مشتری فرصت انجام پشتیبانی از سایت خود را نداشته باشد، همکاران ما در آژانس رشد این مسئولیت را به عهده گرفته و تغییرات مورد نیاز و اقدامات لازم را انجام می دهند.

تعرفه طراحی سایت

فروشگاهی

قیمت تماس بگیرید
 • فروشگاه اینترنتی
 • گالری محصولات
 • دسته بندی محصولات
 • فرم تماس و نقشه گوگل

نمایشگاهی

قیمت تماس بگیرید
 • فرم تماس و نقشه گوگل
 • گالری محصولات
 • اسلایدر

اختصاصی

قیمت تماس بگیرید
 • پیاده سازی کلیه نیازهای مشتری

در عصر جدید دیده شوید

سفارش خود را همین الان ثبت کنید.