سئو | سئو اصفهان | سئو و بهینه سازی

آیا می دانید سایت های بزرگ و معتبر ۹۳٪ از ورودی سایت را از موتورهای جستجو می گیرند؟

تاثیر سایت سئو شده بر رشد کسب و کار

شاید شما با افراد زیادی برخورد کرده باشید که هیچ تمایلی به داشتن یک وب سایت و معرفی خود و خدمات خود در شبکه جهانی گسترده وب نداشته اند. دلیل بیشتر  این افراد این است که سایت کارایی و نقش موثری ندارد. یا شاید حتی بعضی از افراد اذعان می کنند که چند ساله پیش اقدام به راه اندازی وب سایت کرده اند ولی به دلیل اینکه هیچ تاثیری در کسب و کار آنها نداشته است آن را رها کرده اند.

در جواب این گونه افراد باید گفت که در گذشته محدوده ارتباط بین افراد بسیار کم بود ولی امروزه این گونه نیست. شما از پشت سیستم خود می توانید به دورترین نقطه در جهان در ارتباط باشید. پس باید گفت که اگر شما قصد ندارید که از این دهکده کوچک جهانی عقب نمانید حتماً باید به فکر طراحی سایت باشید.

خواندن تاثیر طراحی سایت بر رشد کسب و کار را به شما پیشنهاد می کنیم.

و اما در پاسخ به افرادی که قبلاً سایتی داشته اند ولی پاسخ مثبتی از آن دریافت نکرده اند باید گفت به دلیل اینکه در فضای اینترنت رقابت در سطح جهانی هست و محدود به یک خیابان، محله، شهر و حتی کشور نیست ، صرفاً راه اندازی کردن یک سایت راهکار لازم و کافی نیست ( صرفاً لازم است). نیازی که مشکل را حل می کند و بعد از طراحی سایت ، کافی است انجام سئو بر روی سایت است.

به تصویر روبرو نگاه کنید!!

93% از افراد وقتی یک کلمه یا عبارتی را جستجو می کنند، فقط نتایج صفحه اول گوگل را می بینند. پس برای اینکه سایت تون دیده بشه باید حداقل تا دو صفحه اول گوگل قرار گرفته شود.

سئو= دیده شدن

سئو |سفارش سئو

آژانس بازاریابی رشد چگونه سایت شما را در نتایج اول گوگل قرار می دهد؟

سئو | قیمت سئو

آژانس بازاریابی رشد به عنوان یکی از فعالان در حوزه سئو با بهره گیری از نیروهای متخصص و حرفه ای دارای چندین نمونه کار موفق در این حوزه بوده است. سایت هایی که با پرداخت هزینه های بسیار ناچیز سال هاست که در صفحه اول گوگل قرار گرفته اند و تغییر موقعیت نداده اند.

قبل از آشنایی با نحوه کار این مجموعه موارد حائز اهمیت زیر را مطرح می کنیم:

  • سئو محلی: یکی از سیاست های گوگل برای امتیاز دهی به سایت ها در پی جستجوی یک کاربر ، موقعیت جغرافیایی کاربر هست. موقعیت جغرافیایی فرد با استفاده از IP آن قابل تشخیص هست. گوگل سعی می کند نتایجی را به کاربر نشان دهد که به موقعیت و محل جغرافیایی آن نزدیک باشد. حال اگر سایت شما مطابق با این اصل بهینه سازی شده باشد یا به عبارت دیگر یک موقعیت و مکان جغرافیایی برای سایت در نظر گرفته شده باشد، در جستجوها نتایجی که نزدیک به موقعیت فرد هست امتیاز بیشتری برای عرضه شدن به کاربر را دارند. به عنوان مثال اگر فردی به دنبال یک فروشگاه در اصفهان بگردد نتایجی که موقعیت آنها برای اصفهان تثبیت شده است برای کاربر نمایش داده می شود.
  • تبلیغات گوگل ادورز: این روش برای تبلیغ یک روش با تاثیر قوی آنی هست. با ثبت نام و پرداخت هزینه بصورت دلاری گوگل تبلیغات مورد نظر شما را در سایت های مختلف قرار می دهد. بهر حال چون تبلیغ توسط گوگل قرار گرفته است به تبع موفقیت خوبی را برای بازه های اول خواهد داشت ولی به دلایل مختلف در حالت کلی بهینه نیست. یکی از این دلایل هزینه نسبتاً بالای آن است. دلیل دیگر به دلیل نمایش مزاحمت گونه این تبلیغات باعث عدم تمایل کاربر به دیدن آن تبلیغ می شود.
  • تبلیغات کلیکی: این روش تبلیغ هم به گونه ای است که تبلیغ کسب و کار شما در مکان های مختلف توسط گوگل قرار می گیرد، و به ازای هر کلیکی که کاربران بر روی آن تبلیغ می کنند از موجودی آن کم می شود یا به عبارت دیگر به ازای هر کلیکی که بر روی تبلیغ می شود صاحب آن تبلیغ باید یک هزینه ای پرداخت کند. این روش یک روش رقیب پسند است چون با کلیک بر روی تبلیغ شما از شارژ حساب شما کم می شود.
  • بهینه سازی سایت: اولین اقدامی که بعد از تایید قرارداد سئو سایت انجام می شود، بررسی سایت از لحاظ سرعت و استاندارد بودن قالب آن است. سرعت بارگذاری صفحات سایت باید زیر 3 ثانیه باشد. از لحاظ فنی زمانی که سرعت بارگذاری سایت بالا باشد ، کاربر منتظر بارگذاری صفحه نمی شود و پنجره سایت را می بندد.

    اولین اقدام تیم سئو ، بالا بردن سرعت سایت هست.

  • تولید محتوا: دومین گام لازم برای انجام سئو تولید محتوا هست. متناسب با عباراتی که برای سئو در نظر گرفته می شود، برای سایت تولید محتوا صورت می گیرد. اولویت اول محتوا، محتوا و نوشته هایی است که کارفرما ارسال می کند. در غیر این صورت تیم تولید محتوا اقدام به تولید و ترجمه محتوا می کند. محتواهایی تولید شده بیش از هزار کلمه و مطابق با اصول سئو است. به طور متوسط سه الی چهار محتوا هفتگی برای سایت تولید می شود.

  • بک لینک: سومین گام سئو ساخت بک لینک هست. بک لینک هم بصورت داخلی و هم بصورت خارجی انجام می شود. منظور از داخلی لینک دهی بین صفحات داخلی سایت است و لینک دهی خارجی از سایت های معتبر به سایت هدف لینک دهی انجام می شود.

مجموعه این اقدامات باعث می شود که سایت شما در نتایج اول گوگل قرار بگیرد.

قیمت سئو

تعرفه سئو سایت با توجه به کلمات مورد نظر قیمت گذاری می شود.

برای اطلاع از قیمت سفارش سئو خود را ثبت کنید.

سفارش خود را همین الان ثبت کنید